Čas na serveru 21:55:16

Bohumír Jaroněk
Chaloupka v krajině

Id: 1535

Chaloupka v krajině

  •  / Chaloupka v krajině / Bohumír Jaroněk

olej/karton, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, prasklý karton vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2624x

Vyvolávací cena:
9 500

12 500