Čas na serveru 21:04:58

Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku

Id: 903

Jaro na Valašsku

  •  / Jaro na Valašsku / Bohumír Jaroněk

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7891x

Vyvolávací cena:
16 000

240 000

Příhozy: 92