Čas na serveru 17:38:44

Bohumír Jaroněk
Mezi břízami

Id: 268602

Mezi břízami

  •  / Mezi břízami / Bohumír Jaroněk

barevná litografie/papír, rozměr viditelný 58 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 6847x

Vyvolávací cena:
3 200

10 500