Čas na serveru 09:07:00

Bohumír Jaroněk
Pohled na Štramberk

Id: 35301

Pohled na Štramberk

  •  / Pohled na Štramberk / Bohumír Jaroněk

barevný dřevoryt/papír, velikost tisku 51,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4218x

Vyvolávací cena:
3 800

7 500