Čas na serveru 12:24:30

Bohumír Jaroněk
Před roubenkou

Id: 135005

Před roubenkou

  •  / Před roubenkou / Bohumír Jaroněk

akvarel/papír, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, zaskleno

zobrazeno: 2334x

Vyvolávací cena:

15 000