Čas na serveru 22:06:39

Bohumír Jaroněk
Staré chalupy

Id: 143132

Staré chalupy

  •  / Staré chalupy / Bohumír Jaroněk

dřevoryt/papír, rozměr tisku 57 x 46 cm, signováno vpravo dole, po okrajích poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1521x

Vyvolávací cena:

10 500