Čas na serveru 13:52:57

Bohumír Jaroněk
Štramberk

Id: 126001

Štramberk

  •  / Štramberk / Bohumír Jaroněk

olej/plátno, rozměr 40 x 29,7 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2795x

Vyvolávací cena:

17 200