Čas na serveru 23:34:53

Bohumír Jaroněk
Štramberské chalupy

Id: 115827

Štramberské chalupy

  •  / Štramberské chalupy / Bohumír Jaroněk

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zvlněná pasparta, původní stav

zobrazeno: 2069x

Vyvolávací cena:

23 000