Čas na serveru 22:39:37

Bohumír Jaroněk
Valašská krajina

Id: 51401

Valašská krajina

  •  / Valašská krajina / Bohumír Jaroněk

olej/lepenka, rozměr 50 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zcela původní dobrý stav, rámováno

zobrazeno: 3967x

Vyvolávací cena:
18 000

40 000