Čas na serveru 07:13:26

Bohumír Jaroněk
Včelí úly

Id: 115828

Včelí úly

  •  / Včelí úly / Bohumír Jaroněk

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 57,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 3065x

Vyvolávací cena:

22 000