Čas na serveru 04:17:11

Abstraktní dům

Id: 357304

Abstraktní dům

  •  / Abstraktní dům /
  •  / Abstraktní dům /
  •  / Abstraktní dům /

olej/lepenka, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 957x

Vyvolávací cena:

65 000