Čas na serveru 08:22:54

Bohumír Matal
Geometrická kompozice

Id: 426902

Geometrická kompozice

  •  / Geometrická kompozice / Bohumír Matal

olej/sololit, rozměr 40 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2533x

Vyvolávací cena:
12 500

67 000

Příhozy: 62