Čas na serveru 02:33:33

Bohumír Matal
Kompozice

Id: 454404

Kompozice

  •  / Kompozice / Bohumír Matal
  •  / Kompozice / Bohumír Matal
  •  / Kompozice / Bohumír Matal

tempera/papír, rozměr 34 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 54