Čas na serveru 16:08:56

Bohuslav Dvořák
Česká krajina

Id: 171101

Česká krajina

  •  / Česká krajina / Bohuslav Dvořák

olej/plátno, rozměr 80 x 136 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, dílo bylo vytvořeno v 90.letech 19. století, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6049x

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

Příhozy: 56