Čas na serveru 23:11:41

Bohuslav Dvořák
Krajina

Id: 229802

Krajina

  •  / Krajina / Bohuslav Dvořák
  •  / Krajina / Bohuslav Dvořák
  •  / Krajina / Bohuslav Dvořák

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 16,5 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné plátno, poškozený rám

zobrazeno: 857x

Vyvolávací cena:
1 800