Čas na serveru 10:08:04

Bohuslav Dvořák
Letní den na vsi

Id: 184303

Letní den na vsi

  •  / Letní den na vsi / Bohuslav Dvořák

olej/plátno, rozměr 55,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3153x

Vyvolávací cena:
6 000

59 010

Příhozy: 70