Čas na serveru 10:11:35

Bohuslav Dvořák
Na kraji lesa

Id: 316802

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Bohuslav Dvořák

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 47 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:

18 500