Čas na serveru 09:29:56

Bohuslav Dvořák
Pod stromy

Id: 200901

Pod stromy

  •  / Pod stromy / Bohuslav Dvořák

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:
3 800

35 000