Čas na serveru 09:07:11

Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky

Id: 191901

Pohled na Trosky

  •  / Pohled na Trosky / Bohuslav Dvořák

olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:

34 100

Příhozy: 49