Čas na serveru 00:15:06

Bohuslav Dvořák
U rybníka

Id: 165212

U rybníka

  •  / U rybníka / Bohuslav Dvořák

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaroslava Pelikána

zobrazeno: 3313x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 53