Čas na serveru 01:05:32

Bohuslav Esop
Abstraktní kompozice

Id: 343702

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Bohuslav Esop

olej/karton, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 567x

Vyvolávací cena:

10 500