Čas na serveru 05:41:21

Bohuslav Lamač
Zátiší s ananasem

Id: 42703

Zátiší s ananasem

  •  / Zátiší s ananasem / Bohuslav Lamač

oej/plátno, rozměr 57 x 57 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1939x

Vyvolávací cena:

2 810