Čas na serveru 13:23:12

Bohuslav Reynek
Autoportrét

Id: 255502

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Bohuslav Reynek

suchá jehla, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, list restaurátorsky čištěn, rámováno

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:

13 555