Bohuslav Reynek
Dulcinea
Id: 503902
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 594x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 900 Kč
2024,05-1,13,21,03,00
minimální příhoz 100 Kč