Čas na serveru 12:22:20

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Ecce homo s měsícem

  •  / Ecce homo s měsícem / Bohuslav Reynek

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikosti tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 3635x

Vyvolávací cena:

120 000

Příhozy: 95