Čas na serveru 11:22:33

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19801

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Bohuslav Reynek

1) Zátiší s knihou, velikost tisku 14,5 x 10 cm; 2) Klečící postava, velikost tisku 13,5 x 12,5 cm, č. 10/10; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

zobrazeno: 1024x

Vyvolávací cena:

22.11.2016, 22:14:00

22.11.2016 21:58 3 000 Kč