Čas na serveru 13:51:42

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19803

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Bohuslav Reynek

1) Okno, velikost tisku 12,2 x 8,5 cm; 2) Kočka ve dvoře, velikost tisku 11,5 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

zobrazeno: 11012x

Vyvolávací cena:

4 100