Čas na serveru 10:44:00

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19805

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Bohuslav Reynek

1) Zimní keř, velikost tisku 16,3 x 12 cm; 2) Postava v krajině, velikost tisku 18 x 13,5 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

zobrazeno: 4470x

Vyvolávací cena:

4 400