Čas na serveru 17:24:19

Bohuslav Reynek
Koroptev

Id: 362801

Koroptev

  •  / Koroptev / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1621x

Vyvolávací cena:

18 000