Čas na serveru 22:59:43

Bohuslav Reynek
Na kříži

Id: 1880

Na kříži

  •  / Na kříži / Bohuslav Reynek

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3433x

Vyvolávací cena:

74 000