Čas na serveru 15:36:42

Bohuslav Reynek
Noc vypouští krkavce

Id: 87905

Noc vypouští krkavce

  •  / Noc vypouští krkavce / Bohuslav Reynek

kolorovaný monotyp/papír, velikost tisku 21,8 x 18 cm, datum vzniku 1952, ev. č. listu 6321, publikováno v soupisu grafických děl autora, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2945x

Vyvolávací cena:

23 000