Čas na serveru 14:52:44

Bohuslav Reynek
Okno

Id: 408704

Okno

  •  / Okno / Bohuslav Reynek
  •  / Okno / Bohuslav Reynek
  •  / Okno / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

27 200

Příhozy: 66