Čas na serveru 14:55:01

Bohuslav Reynek
Osamělý pastýř

Id: 482101

Osamělý pastýř

  •  / Osamělý pastýř / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1416x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 51