Čas na serveru 11:10:06

Bohuslav Reynek
Pieta

Id: 365802

Pieta

  •  / Pieta / Bohuslav Reynek
  •  / Pieta / Bohuslav Reynek
  •  / Pieta / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2299x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 66