Čas na serveru 19:22:33

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

Pieta s oknem

  •  / Pieta s oknem / Bohuslav Reynek

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

zobrazeno: 8978x

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Účastníci: 18

Příhozy: 93