Čas na serveru 10:52:40

Bohuslav Reynek
Pieta (Snímání s kříže)

Id: 224204

Pieta (Snímání s kříže)

  •  / Pieta (Snímání s kříže) / Bohuslav Reynek

lept/ruční papír, rozměr tisku 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1960

zobrazeno: 5842x

Vyvolávací cena:

31 000