Čas na serveru 10:40:38

Bohuslav Reynek
Podzimní cesta

Id: 369601

Podzimní cesta

  •  / Podzimní cesta / Bohuslav Reynek

pastel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, věnování autorem na zadní straně

zobrazeno: 3075x

Vyvolávací cena:

79 000

Účastníci: 22

Příhozy: 94