Čas na serveru 16:18:40

Bohuslav Reynek
Stromy

Id: 35401

Stromy

  •  / Stromy / Bohuslav Reynek
  •  / Stromy / Bohuslav Reynek

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, velikost tisku 12,4 x 9,6 cm, signováno vpravo dole, popis P.F. 1970, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3081x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 72