Čas na serveru 12:51:56

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

Ukřižovaný

  •  / Ukřižovaný / Bohuslav Reynek

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 7138x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 87