Čas na serveru 15:55:19

Bohuslav Reynek
Útěk do Egypta

Id: 224206

Útěk do Egypta

  •  / Útěk do Egypta / Bohuslav Reynek

lept/ruční papír, rozměr tisku 16 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1962

zobrazeno: 6278x

Vyvolávací cena:

10 500