Čas na serveru 18:27:12

Bohuslav Reynek
Útěk do Egypta

Id: 6003

Útěk do Egypta

  •  / Útěk do Egypta / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4908x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 50