Čas na serveru 20:44:07

Bohuslav Reynek
Veroničina rouška

Id: 380202

Veroničina rouška

  •  / Veroničina rouška / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 58