Čas na serveru 10:00:45

Bohuslav Reynek
Vrby u rybníka

Id: 61601

Vrby u rybníka

  •  / Vrby u rybníka / Bohuslav Reynek

uhel/papír, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4547x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 55