Čas na serveru 14:31:38

Boris Jirků
Akt

Id: 27301

Akt

  •  / Akt / Boris Jirků
  •  / Akt / Boris Jirků

kresba/italská křída/zlaté plátky/papír, rozměr 99 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:
4 300