Čas na serveru 20:40:41

Boris Jirků
Autoportrét v protisvětle

Id: 220201

Autoportrét v protisvětle

  •  / Autoportrét v protisvětle / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr 70 x 49 cm, rozměr včetně autorského rámu 91,5 x 71,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno

zobrazeno: 2782x

Vyvolávací cena:

25 001