Čas na serveru 07:40:23

Boris Jirků
CANCT

Id: 367703

CANCT

  •  / CANCT / Boris Jirků
  •  / CANCT / Boris Jirků
  •  / CANCT / Boris Jirků
  •  / CANCT / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr vč. autorského rámování 156,5 x 143,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, autorsky rámováno, ojediněle se vyskytující velký formát

zobrazeno: 2478x

Vyvolávací cena:
18 000

97 000

Příhozy: 84