Čas na serveru 13:10:18

Boris Jirků
Co je nahoře, je i dole...

Id: 422301

Co je nahoře, je i dole...

  •  / Co je nahoře, je i dole... / Boris Jirků

kombinovaná technika/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno v ploše, popsáno ve spodní části, chráněno antireflexním plexi, rámováno

zobrazeno: 3949x

Vyvolávací cena:

21 000