Čas na serveru 05:48:40

Boris Jirků
Dialog

Id: 75702

Dialog

  •  / Dialog / Boris Jirků
  •  / Dialog / Boris Jirků
  •  / Dialog / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr 45 x 31,5 cm, signováno, datováno a popsáno na spodní straně, rám autorsky upraven

zobrazeno: 2184x

Vyvolávací cena:

16 000