Čas na serveru 06:48:42

Boris Jirků
Dívka ve vaně

Id: 417301

Dívka ve vaně

  •  / Dívka ve vaně / Boris Jirků

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:
7 500

68 000