Čas na serveru 00:32:04

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

Dvojí úsměv

  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr 44 x 32,5 cm, signováno vlevo nahoře, autorsky rámováno

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:

53 000