Čas na serveru 12:42:15

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

Dvojí úsměv

  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků
  •  / Dvojí úsměv / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr 44 x 32,5 cm, signováno vlevo nahoře, autorsky rámováno

zobrazeno: 565x

Vyvolávací cena:

53 000